Tělové svíce TÁDÉ®

Tělové svíce TÁDÉ

Historie

Starodávné národy přišly na to, že pokud nastane nemoc tělesná nebo psychická, zrovna tak pokud se na nějaké části těla vyskytne bolest, svědčí to o tom, že v těle neproudí životní energie. Následně vznikají různé překážky, které vytváří blokaci této energie. Starodávné národy hledaly způsoby jak tuto blokaci odstranit. Jedna z těchto metod byly i „primitivní“ tělové svíčky, které se začaly vyrábět z kůry stromů nebo z těch léčivých rostlin, které dokáží tlumit bolest. Později se přišlo na to, že pokud se svíčka takto vyrobená ponoří do včelího vosku, hoření bude pomalejší, a tak tento delší čas působení napomůže lépe k uvolnění a obnovení toku energie.

V dnešní době se už pochopitelně tělové svíčky vyrábí ze speciální textilie, která se ponoří do včelího vosku s obsahem léčivých substancí rostlinného původu. Při konečném vytvarování tělové svíčky TÁDÉ® byly použity mnohaleté zkušenosti z lidového léčitelství, jsou vyráběny zásadně ručně a jsou nositeli velkého množství bioenergie. Rovněž tělové svíčky TÁDÉ® mají několik unikátních patentů a jsou registrované pod ochranou značkou TÁDÉ®.


Princip

Tělové svíčky TÁDÉ® jsou vyráběny z bavlny, včelího vosku (pro alergiky je v nabídce místo včelího vosku parafín), kurkumy a esenciálních olejů.

To, že tělové svíčky TÁDÉ® obsahují kurkumu, zaručuje jejich silný protizánětlivý účinek.

Délka svíčky je 23cm, což zabezpečuje optimální čas hoření.

Trychtýřovitě zavinuté plátno namočené do včelího vosku umožňuje vytvoření komínového efektu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný i zaschnutý maz a vytvořený komínový efekt ho pod tlakem „vysaje“ na stěnu svíčky. Tím se uvolní vzniklá blokace v toku energie těla.

Svíčku zapálíme na horním širším okraji a přiložíme na postižené místo. Teplo změkčuje nahromaděné usazeniny, pozitivně ovlivňuje případné zablokované toky energie a zaktivuje lymfatický systém těla. Přes rozšířené póry kůže se dostanou do těla výtažky z kurkumy, jiných léčivých rostlin a esenciálních olejů. Pod tlakem se vytáhnou rozpuštěné usazeniny z těla na stěnu tělové svíčky.

Tělová Svíčka TÁDÉ® se dá aplikovat buď v uchu (k tomu je určena speciální ušní svíčka) nebo na různých částech těla. Při aplikaci se doporučuje uvědomění si i případného psychosomatického pozadí problému. Vycházíme z toho, že mnohé nemoci a bolesti na fyzické rovině mají základ například v prožitém šoku nebo jiných stresových a psychických zátěžích.

Pomocí tělových svíček TÁDÉ® aktivujeme lymfatický systém a můžeme takto z organismu odstranit negativní bloky. Rovněž tím podpoříme přirozenou detoxikaci organismu a z těla se začnou vylučovat nahromaděné škodlivé látky. Také tím docílíme i pocitu klidu, harmonie a nastolíme ozdravující proces.

Působení tělové svíčky TÁDÉ® je opravdu harmonizační spojení tepla, světla a vůně. Je to silná kombinace, která je pro náš organismus, vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná. Terapii můžeme podpořit i pomocí naší fantazie, kde se snažíme docílit většího relaxačního účinku a tím se zvyšuje pozitivní dopad působení tělových svíček TÁDÉ®. Aplikaci podpoříme vhodně zvoleným prostředím, příjemnou hudbou a tlumeným světlem. To vše umocní působení. Při samotné aplikaci se snažíme zachovat klid a vyrovnanost.

 
 
Reklama: www.silikonove-hodinky.cz